Home > Zaproszenie na Planetę Piękna

Zaproszenie na Planetę Piękna

 Wakacje Na Obcasach zostały patronem prasowym  niezwykłego wydarzenia  pod  nazwą Planeta Piękna – targów przygotowanych specjalnie dla  kobiet . Planeta Piękna to wyjątkowe wydarzenie.  Pełen atrakcji weekend tylko dla Pań w 4 największych miastach Polski! Pełen relaksu, kosmetyków, zakupów, mody, pysznej kuchni, sportu i psychologii. Nie można jednym zdaniem odpowiedzieć na pytanie, czego pragną kobiety. A organizatorzy przekonują, że można to zmieścić pod jednym dachem.

 Targi dla Kobiet Planeta Piękna oznaczają weekend pełen atrakcji. Pierwsza tegoroczna impreza odbędzie się już w maju w Poznaniu (26-27 maja, Hala Arena). Bez wątpienia będzie to wyjątkowy czas, który na długo pozostanie w pamięci uczestniczek. Wszystkie Panie serdecznie zapraszamy!

 „Zawsze podkreślamy, że to nie są standardowe targi. Planeta Piękna jest weekendową imprezą eventową. Oprócz stoisk wystawców będzie tam pełno atrakcji, jak możliwość skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych, uzyskanie porad stylisty czy lekarza specjalisty, udział w wyjątkowych warsztatach lub obejrzenie pokazu mody. Panie na pewno nie będą się tam nudzić” – podkreśla koordynatorka projektu Dominika Andrzejewska.

 

Targi dla każdej z nas

Targi są przeznaczone dla wszystkich kobiet, bez wyjątku – wiek, wykształcenie, zawód, czy stan cywilny nie mają tu znaczenia. Można przyjść z córką, siostrą, przyjaciółką, babcią, a nawet samemu. Dzięki różnorodności oferty każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Chcemy rozpieścić wszystkie Panie. Zadbamy o ich wygląd zewnętrzny, jak również o ich wnętrze. Dlatego oprócz rzeszy stylistów, makijażystów, fryzjerów i kosmetologów pragniemy zaproponować odwiedzającym skorzystanie z warsztatów psychologicznych. Wierzymy, że równowaga wewnętrzna i samoakceptacja są niezbędne, aby czuć się dobrze z samą sobą i odnieść sukces.”  - mówi prezes redNet Magdalena Serwatko, która najlepiej wie, jak z powodzeniem łączyć obowiązki matki, żony i szefowej firmy.

 Na www.planeta-piekna.pl znajdziecie Panie więcej szczegółowych informacji jak również specjalne kupny zniżkowe, które upoważniają do wejścia dwóch osób za cenę jednego biletu. A bilet na to wydarzenie kosztować będzie jedyne 20 zł.

Wyprawa wzdłuż Amazonki