Home > Zaplanuj wakacje z dzieckiem
PLANOWANIE
> Wakacje marzeń
> Ze wszystkich stron
> Akademia

Zaplanuj wakacje z dzieckiem

 Zbliża się okres wakacyjny i warto więc zastanowić się nad tym, gdzie zabierzesz swoje  pociechy na urlop.  Wyjazdy z dziećmi to cudowna przygoda. Mogą one dostarczyć wiele radości i wrażeń zarówno małym odkrywcom jak i ich rodzicom. 

Po pierwsze podczas podróży  tych długich i tych króciutkich, dzieci chłoną  świat wszystkimi zmysłami .  Po drugie  wspólne wyjazdy sprzyjają wspólnemu byciu razem,  nie przerywanemu obowiązkami, telefonami i kłopotami . Po trzecie  pozwalają także znaleźć wiele ciekawych tematów do wspólnych rozmów oraz zaszczepiać i rozwijać nowe pasje u dzieci. Jak zatem widzisz wiele powodów aby jechać na wakacje z dziećmi.

Może być jednak i tak, że  urlop z dziećmi nie zawsze kojarzy Ci się  z miłym wypoczynkiem? Pewnie przed podrożą jesteś zdenerwowana czy wszystko ze sobą zabrałaś, czy wybrałaś kierunek urlopowy odpowiedni dla dzieci, bądź czy masz wykupione prawidłowe ubezpieczenie i wiele innych niechcianych myśli. Spokojnie jest na to sposób. Wystarczy tylko odpowiednio zaplanować wyjazd z dziećmi. Poniżej znajdziesz kilka rad w jaki sposób to zrobić.

ZAPLANUJ TERMIN WAKACJI

Najbardziej popularnym okresem są w Polsce wyjazdy w lipcu i sierpniu, głównie ze względu na przypadającą w tym czasie przerwę wakacyjną w szkołach. Jeśli Twoje dzieci nie są jeszcze w wieku szkolnym warto wybrać się na Wakacje przed lub po sezonie. Atutem są niższe ceny, mniejsze obłożenie w hotelach i niezatłoczone plaże. Jednak jeśli w domu masz małych uczniów pomyśl o wcześniejszym zaplanowaniu wakacji. Będziesz mogła wówczas skorzystać z bardzo popularnych ostatnio ofert First Minute.

WYBIESZ DESTYNACJĘ

Przy wyborze miejsca na Wakacje, koniecznie sprawdź, czy planując podróż do wybranego kraju, nie należy stosować dodatkowych środków ostrożności – szczególnie dla dzieci. Dobrze jest także zapoznać się z opiniami innych osób, które podróżowały już po tym kraju. Nieocenionym źródłem informacji będzie tu oczywiście Internet. Także na stronach naszego portalu Wakcji Na Obcasach znajdziesz wiele przydatnych informacji.

WYBIERZ ODPOWIEDNI HOTEL

W chwili obecnej większość touroperatorów ma w swojej ofercie  hotele przystosowane  właśnie dla rodzin z dziećmi. Także w naszej rodzinnej kolekcji Wakacji Na Obcasach  znajdziesz tak wyselekcjonowane hotele. Ich atutem są przestronne pokoje, place zabaw, baseny oraz ciekawe programy animacji. Hotelowe restauracje  często proponują specjalne  menu dla najmłodszych. Skorzystać możesz  także z atrakcyjnych  zniżek  dla dzieci.

KWESTIA WYŻYWIENIA

Obowiązkowym punktem planowania wakacji z dziećmi jest wybór opcji wyżywienia. Dla wielu rodzin najkorzystniejszym wariantem wydaje się być All Inclusive. Chociaż niektórzy uważają, że ta forma wyżywienia może ograniczać i spowodować uczucie „uziemienia” w hotelu. Jednak korzystając z tej opcji nie musisz martwić się o wiele rzeczy np. o  dopłatę do napoi, których w lecie dzieci na pewno piją dużo więcej. Czasami dobrym rozwiązaniem jest wykupienie pobytu w apartamentach bez wyżywienia, ale za to z aneksem kuchennym. Sama wówczas możesz przygotowywać potrawy, które na pewno będą smakowały twojemu maluchowi.

WYKUP  ODPOWIEDNIE UBEZPIECZENIE

Wykupując wycieczkę zastanów się dokładnie, jaka opcja ubezpieczenia jest dla Ciebie i twojej rodziny najbardziej odpowiednia. Pamiętaj także, że  im wcześniej rezerwujesz, tym lepiej wykupić  dodatkowe ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, gdyż przed wyjazdem mogą pojawić się różne nieprzewidziane okoliczności uniemożliwiające wyjazd jak np.: choroba

Zapewniamy, że dobre planowanie wakacji jest gwarancją, spełnienia marzeń dzieci i Twoich o spokoju, radości i prawdziwym słodkim lenistwie. Szczęśliwej podróży !!!!!!!!!!!

SPRAWDŹ NASZE RODZINNE OFERTY ! 

Afrykański sen