Home > W airberlin, Ty decydujesz jaka gra muzyka
> Planowanie
> Wakacje marzeń
ZE WSZYSTKICH STRON
> Akademia

W airberlin, Ty decydujesz jaka gra muzyka

Od dzisiaj, fani airberlin mogą głosować w sprawie programu rozrywkowego dla lotów długodystansowych na facebook.com/airberlin.

 

 

 

Do 28 kwietnia 2014, fani linii na Facebooku mogą wybrać swój ulubiony album spośród następujących artystów: Kylie Minogue, James Blunt, Imagine Dragons, Milky Chance oraz Lorde. Od lipca 2014, dwa

IMG_2244[Webqualität]

albumy z największą ilością „lajków” zostaną dodane do systemu rozrywki pokładowej airberlin. „Poprzez zaangażowanie naszych pasażerów w wybór muzyki, po raz kolejny pokazujemy, jak poważnie traktujemy nasze hasło ‘Twoja Linia Lotnicza’ – ‘Your Airline’, powiedział Thomas Ney, senior vice president Guest Experience w airberlin.

 

Airberlin to jedna z czołowych linii lotniczych w Europie, oferująca połączenia do 147 lotnisk na całym świecie. Ta druga co do wielkości linia lotnicza w Niemczech przewiozła w 2013 r. ponad 31,5 mln pasażerów. Dzięki strategicznemu partnerstwu z linią Etihad Airways, posiadającą 29,21% udziałów w airberlin, i członkostwu w ogólnoświatowym sojuszu lotniczym oneworld® airberlin dysponuje globalną siecią połączeń. Wyróżniona nagrodami za obsługę linia airberlin oferuje wraz z 16 innymi liniami lotniczymi loty o wspólnych numerach do destynacji na całym świecie. Flota airberlin o średniej wieku wynoszącej pięć lat jest jedną z najmłodszych i najbardziej ekologicznych flot w Europie.

 

Źródło : materiał prasowy

GAGA