Home > Już w tą sobotę ! Urodzinowe inspiracje w Domu Mody Klif
> Planowanie
> Wakacje marzeń
> Ze wszystkich stron
AKADEMIA

Już w tą sobotę ! Urodzinowe inspiracje w Domu Mody Klif

 Urodzinowe inspiracje w Domu Mody Klif

Najnowsze kolekcje uznanych marek, spotkanie z cenionym polskim duetem projektantów Paprocki & Brzozowski oraz pokazy mody prowadzone przez Annę Wendzikowską to prezent, który dla swoich Klientów przygotował warszawski Dom Mody Klif z okazji Urodzin.

23 marca w sobotę, Dom Mody Klif zaprasza do wspólnego świętowania swoich czternastych urodzin. Gośćmi specjalnymi tegorocznego wydarzenia będą znani polscy projektanci mody: Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski. Duet, słynący z doskonałych połączeń i niebanalnego stylu, zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję na zbliżający się sezon. W tym dniu, Dom Mody Klif przygotował specjalny konkurs, w którym nagrodą główną będzie niepowtarzalna kreacja, indywidualnie zaprojektowana dla zwycięzcy przez duet Paprocki & Brzozowski.

Urodzinowe inspiracje - 23 marca urodziny

Do inauguracji sezonu Wiosna-Lato 2013 dołączą również najbardziej znane marki wybranych salonów Domu Mody Klif, prezentując trendy w wiosennym pokazie mody. Na wybiegu zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje marek: Aryton, Caterina, iBlues, Laura Guidi, Marella, Max Mara, Molton, Patrizia Pepe, Pennyblack, Swarowski, Tretorn i Weekend by Max Mara. Całe wydarzenie poprowadzi aktorka i prezenterka telewizyjna Anna Wendzikowska, która wprowadzi gości w świat najnowszych trendów i stylizacji.

W trakcie urodzin, Klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnych ofert cenowych w wielu sklepach oraz wziąć udział w konkursie. Na gości czekać będą upominki urodzinowe oraz słodki poczęstunek.

Dom Mody Klif  zapraszama 23 marca od godziny 13.00 na Urodziny Domu Mody Klif

 DOM MODY KLIF

ul. Okopowa 58/72

01-042 Warszawa

 

GAGA