Home > Szukaj wg kraju > Portugalia > Portugalia rezydencje wiejskie

Portugalia rezydencje wiejskie

Coraz popularniejszą formą wypoczynku staje się pobyt w posiadłościach wiejskich i rezydencjach. To pewnego typu odpowiednik naszej polskiej agroturystyki, ale w portugalskim stylu. Taką formę wypoczynku polecamy wszystkim tym, którzy chcieliby poznać prawdziwą Portugalię. Bo gdzie można dowiedzieć najwięcej o kraju, który odwiedzamy, jak nie od jego mieszkańców?  Zaletą tego typu wakacji jest możliwość przebywania z właścicielami posiadłości, którzy niejednokrotnie traktują turystów jak własnych gości.  Prawie wszyscy są doskonałym źródłem informacji i rad o Portugalii. A wielu z nich serwuje posiłki przyrządzane z miejscowych specjałów.  Można tu także skosztować win produkowanych w okolicy, posłuchać tradycyjnej muzyki, wybrać się na spacer czy na przejażdżkę  po okolicy. Odpoczywać i o prostu rozkoszować się Portugalią.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znaleźć można propozycje kilku posiadłości wiejskich i rezydencji o różnym standardzie i zlokalizowanych w różnych regionach kraju. Jeśli marzysz o tym aby wybrać się do Portugalii i poznać ją naprawdę ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

RESIDENCIAL JOÃO CAPELA
od 200 €
za osoba/7 dni
Region : Aveiro
Posiadłość położona jest w malowniczych okolicach Aveiro, które nazywane jest portugalską Wenecją. To miejsce polecamy szczególnie tym, którzy marzą o odpoczynku od zgiełku miasta.
CASA DO ADRO
od 250 €
za osoba/7 dni
Region : Alentejo
Dwupiętrowa posiadłość pochodzaca z XVII w., położona w centrum urokliwego miasteczka Vila Nova de Milfontes. Eleganckie wnętrza, piękna okolica, rodzinna atmosfera.
HÁ MAR AO LUAR
od 250€
za osoba/7 dni
Region : Setúbal
Na terenie posiadłości znajduje się romantyczny stary młyn oraz ogród, z przepięknym widokiem na zatoke Setúbal i półwysep Troia.Idealne miejsce dla osób szukających spokoju.
MONTE DA LEZIRIA
od 220 €
za osoba/7 dni
Region : Alentejo
Niewielki wiejski hotel w portugalskim stylu.To idealny wybór dla osób pragnących po prostu odpocząć i cieszyć się wspaniałymi plażami i krajobrazami.

CASA DA PERGOLA
od 400 €
za osoba/7 dni
Region : Cascais
Posiadłość mieści się w uroczej rezydencji wiejskiej w stylu śródziemnomorskim z XVIII/XIX wieku. To wymarzone miejsce na romantyczny weekend lub podróż poślubną.
QUINTA DO JUNCAL
od 220 €
za osoba/7 dni
Region : Peniche
Posiadlośc położona w środkowo zachodniej Portugalii.Odnowiony budynek pochodzi z XiX w. Pokoje urządzone w stylu rustykalnym.To wymarzone miejsce dla amatorów sportow wodnych.
QUINTA RAPOSEIROS
od 200 €
za osoba/7 dni
Region : Ericeira
Posiadłość położona jest wśród 17 hektarów palm, lasów piniowych i sadów, ukryta w bujnej dolinie São Lourenço. jedno z najlepszych w Europie miejsc, w którym można surfować.
QUINTA VELHA VILLAGE
od 300 €
za osoba/7 dni
Region : Algarve
Usytuowany w pobliżu plaży w małej miejscowości Cabañas de Tavira, hotel składa się z 60 samodzielnych willi i 80 apartamentów. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Wyprawa wzdłuż Amazonki