Home > Szukaj wg kraju > Portugalia > Portugalia oferta > Ślub w Lizbonie

Ślub w Lizbonie

Jest wiele sposobów by powiedzieć „tak” osobie, którą się kocha.  Zróbcie sobie prezent i zdecydujcie się spędzić  ten najpiękniejszy dzień w życiu w jednym z najbardziej romantycznych  europejskich miast – Lizbonie. Ślub w Portugalii to niezapomniane przeżycie. Po ślubie w polskim konsulacie czeka Was niezwykła podróż poślubna, do najpiękniejszych portugalskich zakątków.

 

 „POWIEDZ TAK W LIZBONIE”: ŚLUB WRAZ PODRÓŻĄ POŚLUBNĄ

                                          Od  1.400€ za 2 osoby / 7 DNI*

                                              *cena zależy od wybranego  terminu

 Cena obejmuje:

 • 5 noclegów w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem w hotelu 3/4* w centrum Lizbony,
 • Zwiedzanie Lizbony  (Belem, Baixa Chiado, Alfama z zamkiem S.Jorge, przejażdżka tramwajem 28, Bairro Alto i 5 najważniejszych punktów widokowych Lizbony),
 • Romantyczna kolacja na Alfamie,
 • Profesjonalna sesja fotograficzna i pamiątkowy album ze zdjęciami,
 • Mini podróż poślubna: 2 noclegi w Nazare (mała, romantyczna wioska rybacka) w pokoju dwuosobowym  z widokiem na ocean, ze śniadaniem, wynajęcie samochodu  na 2 dni ( auto do odebrania w hotelu w Lizbonie). Możliwość zwiedzania: Obidos, Alcobaça, Batalha, Fátima, Cabo de Roca, Guincho, Cascais oraz innych miejsc,  do których najprościej dotrzeć właśnie samochodem. Samochód do oddania w Lizbonie na lotnisku.

 

UWAGA !!!   Ślub - kawiarnia

CENA NIE OBEJMUJE :

 • Kosztu przelotu do Lizbony
 • Kosztów związanych ze ślubem w Polskiej Ambasadzie
 • Ubezpieczenia

 

WARTO WIEDZIEĆ:

 1. dokumenty potwierdzające tożsamość (paszport lub dowód osobisty)
 2. skrócone odpisy aktów urodzenia (oraz ewentualnie dokumentów potwierdzających ustanie bądź unieważnienie poprzedniego małżeństwa)
 3. zapewnienia o tym, że osoby zamierzające wstąpić w związek małżeński nie wiedzą o istnieniu okoliczności wyłączających zawarcie małżeństwa. (Zapewnienia te mogą być złożone osobiście przed konsulem lub przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Polsce. Zgodnie z art. 4 KRO małżeństwo nie może być zawarte przed upływem miesiąca od złożenia ww. zapewnień. Można jednak zezwolić na zawarcie małżeństwa przed upływem tego terminu, jeśli przemawiają za tym ważne względy.)
 4. ew. zezwolenie na zawarcie związku małżeńskiego, jeśli wymagają tego przepisy KRO.
 5. oświadczenie o wyborze nazwisk (można je złożyć w dniu ślubu)
 • Należy wnieść opłatę konsularną .
 • Oświadczenia woli zawarcia małżeństwa składa się w obecności dwóch pełnoletnich świadków.
 • Po skompletowaniu dokumentów należy przesłać ich kopie  faksem lub e-mailem do konsulatu (oczywiście później trzeba będzie przedstawić także oryginały) oraz uzgodnić termin.

Nie ponosimy odpowiedzialności za powstałe zmiany dotyczące przepisów zawarcia małżeństwa w Konsulacie Polskim w Lizbonie.

JEŚLI MASZ JAKIEŚ ŻYCZENIA ZWIĄZANE Z ORGANIZACJĄ SWOJEGO ŚLUBU W PORTUGALII POSTARAMY SIĘ JE SPEŁNIĆ W MIARĘ NASZYCH MOŻLIWOŚCI.

KONTAKT : biuro@wakacjenaobcasach.pl

Jak urządzić mieszkanie