Home > Szukaj wg kraju > Portugalia > Portugalia oferta > Romantyczne wakacje w Portugalii

Romantyczne wakacje w Portugalii

  „ROMANTYCZNA PORTUGALIA” – PODRÓŻ POŚLUBNA

A może  szukasz miejsca na podróż poślubną ?  Gorąco polecamy  Ci fascynującą  Portugalię, z jej  najpiękniejszymi  zakątkami  i urokliwymi hotelami, romantyczne scenerie i wiele atrakcji. Zadbamy o wszystko, Tobie pozostanie już tylko  cieszyć się tylko swoim uczuciem.

                                                      Od 1.500€/ za 2 osoby /  14 DNI*

                                                      Od 1.100€/ za 2 osoby / 7 DNI (bez Lagos)*

Cena obejmuje:

  • 14 noclegów w pokoju dwuosobowym  ze śniadaniem w romantycznych rezydencjach, pensjonatach, hotelach lub  apartamentach: Lizbona 2 noce , Aveiro 2 noce (Portugalska Wenecja) i romantyczny rejs gondolą, Nazare 2 noce , Lagos 7 nocy, Lizbona 1 noc
  • wynajęcie samochodu w Lizbonie: grupa B – 5 dni – dojazd do Aveiro i Nazare z możliwością zwiedzania po drodze: Obidos, Alcobaça, Batalha, Fátima, Cabo de Roca, Guincho, Cascais i innych miejsc,  do których  najprościej dotrzeć właśnie autem, a które koniecznie trzeba zobaczyć. Samochód do oddania w Lizbonie, a następnie przejazd autobusem do Lagos.
  • Zwiedzanie z przewodnikiem Lizbony 2 x 4 godziny  (Belem, Baixa Chiado, Alfama z zamkiem S.Jorge, przejażdżka tramwajem 28, Bairro Alto i 5 najważniejszych punktów widokowych Lizbony)
  • Opieka polskiego rezydenta 24/24

 *cena zależy od terminu oraz rodzaju zakwaterowania

UWAGA !!!!!!!!!!!!   Cena nie obejmuje :

  • Kosztu przelotu do Lizbony

 

Dodatkowy banner