Home > O nas

O nas

„Tak naprawdę nie wiemy, co ciągnie człowieka w świat. Ciekawość? Głód przeżyć? Potrzeba nieustannego dziwienia się? Człowiek, który przestaje się dziwić jest wydrążony, ma wypalone serce. W człowieku, który uważa, że wszystko już było i nic nie może go zdziwić, umarło to, co najpiękniejsze – uroda życia”  

Ryszard Kapuściński „Podróże z Herodotem”

 

I właśnie dlatego musiałyśmy zrobić coś, aby zatrzymać w nas ową niezwykłą urodę życia. W ten oto sposób powstały „Wakacje na obcasach”. Tworząc ten portal   myślałyśmy głównie o kobietach, takich jak my, których pasją jest właśnie  podróżowanie i poznawanie nowych krajów i przyjaciół.

Naszym marzeniem było połączyć w jedno to na czym znamy się najlepiej. Po pierwsze jesteśmy ciekawymi świata i życia kobietami. Po drugie podróżowanie to nasza pasja. I wreszcie po trzecie,  chciałyśmy jak najlepiej wykorzystać    wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte  w branży turystycznej. 

Jest nam zatem niezwykle miło zaprosić Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Dobrze wiemy, że znalezienie odpowiedniego miejsca na wymarzone wakacje bywa czasem trudne. Dlatego też stworzyliśmy  naszą specjalną kolekcję „Wakacji Na Obcasach”.  Spośród  bogatej oferty wybierać możesz miejsca i hotele, które najbardziej spełnią Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że wybierzesz się z nami w swoją podróż marzeń.

Koniecznie wpadnij także do  Klubu e-podróżniczki. Znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów, wywiadów oraz  porad specjalistów, które pomogą Ci przygotować się do podróży.

Do zobaczenia

Zespół Wakacji Na Obcasach

 

konkurs zimowy