Home > Agroturystyka po portugalsku

Agroturystyka po portugalsku

Do naszej oferty wprowadzamy w tym sezonie nową, ale niezwykle popularną  w Portugalii, formę wypoczynku – pobyt w posiadłościach wiejskich i rezydencjach. To pewnego typu odpowiednik naszej polskiej agroturystyki, ale w portugalskim stylu. Taką formę wypoczynku polecamy wszystkim tym, którzy chcieliby poznać prawdziwą Portugalię. Bo gdzie można dowiedzieć najwięcej o kraju, który odwiedzamy, jak nie od jego mieszkańców?

Zaletą tego typu wakacji jest możliwość przebywania z właścicielami posiadłości, którzy niejednokrotnie traktują turystów jak własnych gości.  Prawie wszyscy są doskonałym źródłem informacji i rad o Portugalii. A wielu z nich serwuje posiłki przyrządzane z miejscowych specjałów.  Można tu także skosztować win produkowanych w okolicy, posłuchać tradycyjnej muzyki, wybrać się na spacer czy też  na przejażdżkę  po okolicy. Odpoczywać i o prostu rozkoszować się Portugalią.

W ofercie znajdują się obiekty zlokalizowane w różnych regionach Portugalii. Nasi klienci wybierać mogą z różnorodnej oferty, dostosowując ją do swoich oczekiwań. Wśród propozycji są także kilkuosobowe apartamenty, które doskonale nadają się na wyjazd w większej zorganizowanej grupie. Wszystkie oferty mogą być indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Istnieje możliwość przygotowania oferty według indywidualnego zamówienia. W cenę oferty nie jest wliczony przelot, ale na życzenie klienta pośredniczymy w zakupie biletu lotniczego.

Dzięki współpracy z naszym portugalskim partnerem zapewniamy  na miejscu opiekę rezydenta. Istnieje także możliwość zorganizowania transferu z lotniska, wynajęcia samochodu lub zorganizowania wycieczki. Wystarczy opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach, a nasi konsultanci przygotują odpowiednią ofertę i zadbają aby wypoczynek w Portugalii przebiegał w miłej i beztroskiej atmosferze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znaleźć można propozycje posiadłości wiejskich i rezydencji o różnym standardzie i zlokalizowanych w różnych regionach kraju.

Latający dywan