Home > NOWE POSTRZEGANIE STARZENIA SIĘ SKÓRY
> Planowanie
> Wakacje marzeń
> Ze wszystkich stron
AKADEMIA

NOWE POSTRZEGANIE STARZENIA SIĘ SKÓRY

Liftactiv Supreme- pielęgnacja, która pozwala zachować młodszy wygląd skóry tuż po aplikacji,do końca dnia (a nawet dłużej) oraz koryguje długotrwałe zmarszczk i utratę jędrności skóry pojawiające się z czasem.

 

NOWE POSTRZEGANIE STARZENIA SIĘ SKÓRY – STARZENIE W CIĄGU DNIA

W 2014 r., Vichy określa nowy wymiar starzenia się skóry: starzenie w ciągu dnia. Oznaki starzenia, które pojawiają się w ciągu dnia, z czasem mogą się pogłębiać, a nasza skóra bezpowrotnie tracić młody wygląd. Na nieodpowiednio pielęgnowanej skórze oznaki starzenia szczególnie widoczne pod koniec dnia mogą zmienić się w starzenie długoterminowe.

WSKAZANIA: natychmiastowa poprawa wyglądu skóry, oznaki starzenia pojawiające się

Vichy Lift Active Supreme

Vichy Lift Active Supreme

w ciągu dnia oraz głębokie zmarszczki i utrata jędrności.

SKUTECZNOŚĆ: potwierdzona w testach instrumentalnych oraz samooceny:

natychmiastowa poprawa wyglądu skóry: skóra bardziej miękka wg 82%*

poprawa elastyczności skóry w ciągu dnia + 16%**

po 4 tygodniach wzrost jędrności skóry o +32%**

(*Samoocena, 52 kobiety **Test instrumentalny, 40 kobiet.)

SKŁADNIKI AKTYWNE – SKUTECZNE POŁĄCZENIA

W odpowiedzi na nowy wymiar starzenia się skóry Vichy wybiera odpowiednie i unikalne połączenia znanych z przeciwsta­rzeniowych właściwości składników aktywnych:

1) adenozyna + kofeina / przeciw starzeniu w ciągu dnia:

Adenozyna to cząsteczka organiczna uczestnicząca w wielu reakcjach biologicznych w ludzkim ciele. Jest produkowana i uwalniana w miarę potrzeb organizmu. Bierze udział w regulacji skurczu komórki.

Kofeina działa drenująco oraz pobudzająco.

Połączenie tych składników ma silne działanie relaksujące skurcze komórki, aby działać na zmarszczki oraz oznaki zmęczenia, a w rezultacie przeciwdziałać efektom starzenia pojawiającym się w ciągu dnia.

2) ramnoza + neohesperydyna / przeciw starzeniu długoterminowemu:

Ramnoza jest kluczowym składnikiem gamy Liftactiv Vichy. Jej skuteczność została potwierdzona w testach in vivo oraz in vitro: poprawia grubość naskórka, wzmacnia połączenie skórno-naskórkowe oraz pobudza produkcję kolagenu I.

Neohesperydyna to skuteczny przeciwutleniacz. Ma silne działanie antyoksydacyjne, działa na reaktywne formy tlenu (stres oksydacyjny, utlenianie lipidów). Poprawia różnicowanie komórek naskórka,

Połączenie ramnozy i neohesperydyny poprawia komunikację między skórą właściwą a naskórkiem, pomaga w zachowaniu równowagi komórkowej oraz działa pobudzająco na produkcję kolagenu VII.

Efekt natychmiastowy poprawy wyglądu skóry następuje dzięki odpowiednim składnikom odbijającym światło na skórze oraz poprawiającym jej blask. Niedoskonałości zostają zatuszowane, koloryt jest jednolity, a skóra pozostaje matowa.

TOLERANCJA: formuła produktu została poddana testom pod kontrolą dermatologiczną, również na skórze wrażliwej. Hipoalergiczny.

Źródło : materiał prasowy

Namiętność po zmierzchu