Home > Niezbędnik turystyczny dla każdego podróżnika
PLANOWANIE
> Wakacje marzeń
> Ze wszystkich stron
> Akademia

Niezbędnik turystyczny dla każdego podróżnika

Niezbędnik turystyczny – żelazko, czajnik, suszarka do włosów

To coś co każda podróżniczka lub podróżnik powinien posiadać niezależnie od pory roku, planując wypoczynek zimowy, czy też letni.  Niektórych rzeczy po prostu lepiej nie zostawiać na ostatnią chwilę. Wybranie atrakcyjnego miejsca, potwierdzenie rezerwacji i kupienie biletów to dopiero początek. Pozostaje jeszcze pakowanie walizek – od tego, co ze sobą zabierzemy, często zależy cały wyjazd.

Na polach namiotowych, w małych hotelach czy pensjonatach, nie zawsze dostępne są podstawowe sprzęty, z których korzystamy na co dzień. Warto w związku z tym zabrać ze sobą kompaktowy sprzęt turystyczny FA-5107 marki First Austria, w którego skład wchodzą: żelazko, suszarka i czajnik. Unikniemy dzięki niemu kłopotliwych sytuacji, kiedy zechcemy napić się gorącej herbaty, wysuszyć włosy czy wyprasować koszulę. Małe rozmiary oraz minimalna waga zestawu na pewno nie spowodują nadbagażu ani nie zajmą zbyt dużo miejsca.

Zaletą sprzętu jest nie tylko rozmiar, ale także funkcjonalność. Urządzenia posiadają opcję podwójnego napięcia – 115/230V, dzięki czemu z powodzeniem można korzystać z nich niemal w każdym miejscu na świecie. Suszarka wyposażona jest w dwa stopnie nawiewu, składaną rączkę oraz zdejmowaną nakładkę ukierunkowującą, co dodatkowo ogranicza zajmowaną powierzchnię. Czajnik o pojemności pół litra umożliwi szybkie przegotowanie wody, a dodatek w postaci dwóch plastikowych kubków wykluczy konieczność zabierania dodatkowych szklanek. Zestaw dopełnia żelazko, wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje – spryskiwania, parowania, regulację temperatury oraz możliwość prasowania na sucho i mokro.

Dzięki niezbędnikowi turystycznemu, na urlopie będziesz zawsze mieć wyprasowane ubrania, ładnie wymodelowane włosy przy pomocy suszarki, a po zwiedzaniu będzie można rozkoszować się pyszną herbatą, którą sam sobie przygotujesz.

Jak urządzić mieszkanie