Home > Wakacje na językach
> Planowanie
WAKACJE MARZEŃ
> Ze wszystkich stron
> Akademia

Wakacje na językach

Wyjazdy językowe to idealne połączenie wypoczynku i zwiedzania z nauką. Pobyt za granicą umożliwia poznanie kultury, obyczajów i najciekawszych zakątków danego kraju. To również okazja do nawiązania międzynarodowych znajomości, a nawet przyjaźni

Każdego roku tysiące ludzi  podróżuje po świecie  aby  nauczyć się  języka. Osoby te doskonale wiedzą, że najlepszym sposobem na poznanie języka jest nauka w kraju gdzie się nim mówi na co dzień, nie tylko w klasie lecz również na ulicach, w sklepach czy w restauracjach. Przebywanie  na co dzień wśród osób, które mówią tym językiem , sprawia że mamy z nim kontakt przez cały czas. A taki sposób nauki daje  naprawdę rewelacyjne efekty.

Jak wybrać właściwy kurs

Decyzja dotycząca własnego wyjazdu za granicę, a tym bardziej wysłania tak daleko od domu swojej pociechy nie jest sprawą łatwą. Należy dobrze zastanowić się nad wyborem firmy, która będzie organizatorem, rodzaju zakwaterowania, intensywności kursu, transportu i wielu innych kwestii dotyczących całego wyjazdu. W zależności od preferencji i potrzeb, może to być kurs ogólny lub specjalistyczny, wyjazd łączący naukę z pracą.

Gdzie się zatrzymać

Do wyboru jest zwykle kilka rodzajów zakwaterowania: pobyt u rodziny, w akademiku szkolnym, w apartamentach/rezydencji szkoły lub w hotelu/hotelu. Największym zaufaniem i powodzeniem cieszą się pobyty u rodzin. Ten rodzaj zakwaterowania jest wybierany głównie ze względu na dodatkowe walory, tzn. możliwość poznania stylu życia innych narodowości, nawiązania nowych kontaktów i ćwiczenia umiejętności językowych zdobytych na lekcjach.

Językowa kolekcja Wakacji Na Obcasach

Wakacje Na Obcasach mają  od dziś sposób na naukę języka obcego w sposób łatwy,  a co najważniejsze przyjemny. Wystarczy tylko podjąć decyzję,  jak i gdzie chcemy uczyć się wybranego języka i skorzystać z naszej  bogatej oferty wyjazdów  językowych dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Uczęszczanie na kursy językowe w kraju gdzie się nim mówi na co dzień, to doskonały pretekst dla spędzenia niezapomnianych wakacji. W naszej ofercie są szkoły akredytowane przez lokalne instytucje i zrzeszenia. Naszym partnerem jest ATJ LINGWISTA, znany i ceniony organizator wyjazdów językowych.

Dzieci i młodzież uczącą się języka angielskiego zapraszamy na kurs grupowy z polskim opiekunem do Anglii, na Maltę i Cypr, uczącą się niemieckiego do Frankfurtu, a francuskiego do Nicei. Starszą młodzież oraz dorosłych zapraszamy do Australii, Austrii, Chin, Francji, Hiszpanii, Kanady, na Maltę, do Meksyku, Portugalii, Wielkiej Brytanii i USA.

Wyprawa wzdłuż Amazonki