Home > Nowa oferta: Na Języki

Nowa oferta: Na Języki

Wakacje Na Obcasach mają  od dziś sposób na naukę języka obcego w sposób łatwy,  a co najważniejsze przyjemny. Wystarczy tylko podjąć decyzję,  jak i gdzie chcemy uczyć się wybranego języka i skorzystać z naszej  bogatej oferty wyjazdów  językowych dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Uczęszczanie na kursy językowe w kraju gdzie się nim mówi na co dzień, to doskonały pretekst dla spędzenia niezapomnianych wakacji. Koniecznie zajrzyj do naszej nowej sekcji „Na języki”, którą znajdziesz w wyszukiwarce tematycznej.

Wyjazdy językowe to idealne połączenie wypoczynku i zwiedzania z nauką. Pobyt za granicą umożliwia poznanie kultury, obyczajów i najciekawszych zakątków danego kraju. To również okazja do nawiązania międzynarodowych znajomości, a nawet przyjaźni

Każdego roku tysiące ludzi  podróżuje po świecie  w celu nauki języka. Osoby te doskonale wiedzą, że najlepszym sposobem na poznanie języka jest nauka w kraju gdzie się nim mówi na co dzień, nie tylko w klasie lecz również na ulicach, w sklepach czy w restauracjach. Przebywanie  na co dzień wśród osób, które mówią tym językiem , sprawia że mamy z nim kontakt przez cały czas. A taki sposób nauki daje  naprawdę rewelacyjne efekty.

Dzieci i młodzież uczącą się języka angielskiego zapraszamy na kurs grupowy z polskim opiekunem do Anglii, na Maltę i Cypr, uczącą się niemieckiego do Frankfurtu, a francuskiego do Nicei. Starszą młodzież oraz dorosłych zapraszamy do Australii, Austrii, Chin, Francji, Hiszpanii, Kanady, na Maltę, do Meksyku, Portugalii, Wielkiej Brytanii i USA.

W naszej ofercie są szkoły akredytowane przez lokalne instytucje i zrzeszenia, wyselekcjonowane bardzo starannie przez naszego partnera ATJ LINGWISTĘ.

Wyprawa wzdłuż Amazonki