Home > Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Strona nasi partnerzy

WYDAWNICTWA

Hachette Polska to wydawca bestsellerów z gatunku literatury faktu, takich serii jak Pisane przez życie, Prawdziwe zbrodnie i Niesamowite historie; renomowanych przewodników turystycznych z serii Wiedzy i Życia oraz TOP 10; książek dla młodzieży m.in. Star Wars. The Clone Wars; serii dla dzieci Magiczny Klub, w którego w skład wchodzą: Truskawkowe ciastko, Magiczne baletki oraz Ładne, sprytne i odważne, a także poradników ilustrowanych o różnorodnej tematyce – macierzyństwa, ogrodniczej, kulinarnej, dotyczącej wina, seksu, zwierząt oraz astrologii.

Hachette Polska jest także wydawcą marki Larousse, w skład której wchodzą m.in. znane
i cenione książki z serii Moja Pierwsza Encyklopedia Larousse’a, oraz interaktywnych Niesamowitych Encyklopedii Larousse’a.

  

Wydawnictwo Pascal, jest liderem wśród wydawnictw turystycznych. Oferujeturystom i podróżnikom ponad 400 przewodników po Polsce, Europie i świecie. To przewodniki na każde wakacje: samodzielne, z biurem podróży, aktywne, długie i te trwające jedynie weekend. Sięgają po nie rodziny z dziećmi i osoby poszukujące przygód. Oprócz książek na rynek otwarty, wydawnictwo przygotowuje książki na zamówienie firm. Pascal to także rozbudowany internetowy wortal umożliwiający korzystanie z informacji o atrakcjach turystycznych, księgarni, forum podróżniczego.