Home > Magazyn Gaga o nagości….
> Planowanie
> Wakacje marzeń
ZE WSZYSTKICH STRON
> Akademia

Magazyn Gaga o nagości….

Magazyn Gaga o nagości. Wyjątkowa sesja Patrycji Woy-Woyciechowskiej z dziećmi.

Mama trójki dzieci, spełniona w pracy fotografka, ciągle zakochana żona, piękna kobieta. Patrycja Woy-Wojciechowska zgodziła się wziąć udział w sesji, ilustrującej nagość – główny temat listopadowej Gagi. I opowiedzieć o swoim codziennym życiu, pasji dawania, nowych pomysłach oraz głęboko ukrytych kompleksach.

W listopadowej Gadze – raport o stosunku polskich rodzin do nagości i dyskusja o granicach między naturalnością i erotyzmem.

Zobacz także http://dziendobry.tvn.pl/video/nagosc-rodzicow-w-oczach-dzieci,107,newest,65869.html

- Nagość jest wielkim tabu. Rodzice nie wiedzą, czy wolno im pokazywać się nago przy dziecku, do którego momentu kapać się razem z nim, które części ciała pokazywać, a które zasłaniać. W zależności od tego, czy ze swoich domów wynieśli spontaniczność i akceptację, czy wstyd – w taki sam sposób kształtują stosunek dziecka do swojego ciała – mówi Małgorzata Ohme, redaktor naczelna magazynu „Gaga”. – W rezultacie rośnie pokolenie kolejne Polaków, którzy mają zaburzony obraz własnego ciała, niskie poczucie wartości i wachlarz problemów z własną seksualnością. A wystarczyłoby pokochać swoje ciało.

Miesięcznik GAGA to psychologiczny magazyn dedykowany nowoczesnym rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To eleganckie w formie pismo porusza najważniejsze tematy nowoczesnego rodzicielstwa. GAGA inspiruje, zachęca, mądrze radzi i ukazuje ważne aspekty wychowawcze. Posiada między innymi dział związany z edukacją seksualną. Magazyn dostępny jest w całej Polsce w sieciach Empik, Inmedio, Traffic Club, Discover, Relay, Kolporter, a także już bezpłatnie w wersji na iPad.

 

Twoje wakacyjne książki