Home > Lovely Gatsby –najnowsza wiosenna linia marki Tatuum już w sklepach!
> Planowanie
> Wakacje marzeń
> Ze wszystkich stron
AKADEMIA

Lovely Gatsby –najnowsza wiosenna linia marki Tatuum już w sklepach!

Marka Tatuum zainspirowana powieścią Fitzgeralda „Wielki Gatsby” wprowadza do swojej najnowszej kolekcji wiosennej nutę retro w niezwykle romantycznej odsłonie.

NośnikamiTATUUM -Lata 20 stylu z lat. 20. minionego wieku są między innymi zalotne sukienki zdobione koralikami, bluzki z delikatnych tkanin, mieniąca się biżuteria i perły. Lekki i kobiecy charakter kolekcji podkreślają romantyczne pastele.

Lata 20. to czas dobrej zabawy i eksponowania kobiecości. Czas pozbywania się niewygodnych gorsetów na rzecz swobodnych sukienek. To dlatego w kolekcji Tatuum zajmują one szczególne miejsce.

Linia Lovely Gatsby zaprojektowana została w subtelnych pastelowych barwach, urozmaiconych wyciszonym antracytem. Wśród propozycji marki pojawiają się  pudrowe róże, jasne mięty, które przeplatają się z beżami, ecru i bielą.

W kolekcji Tatuum akcesoria są ważnym elementem dodającym szyku. PołyskująceTATUUM - wiosenna nuta retro kopertówki, perłowe naszyjniki, duże bransoletki to doskonałe uzupełnienie każdej stylizacji.

Najnowsza linia marki mimo odwołań do lat 20. to bardzo współczesna interpretacja kobiecej sylwetki tamtych lat. Dzięki różnorodnym elementom odzieży można tworzyć zestawy dopasowane do indywidualnego stylu każdej użytkowniczki.

 TATUUM -lovely gatsby

 

 

Namiętność po zmierzchu