Home > Jesteśmy już w sieci

Jesteśmy już w sieci

 Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasz portal jest już dostępny w sieci. Kierujemy go głównie do kobiet, których pasją jest podróżowanie oraz poznawanie nowych krajów i przyjaciół. Jeśli pragniesz zwiedzać świat, okrywać nowe kultury i zwyczaje,  spotykać nowych znajomych, spędzać czas na rozmowie i  dzielić się swoimi wspomnieniami z podróży zapraszamy do naszego portalu.

Dobrze wiemy, ze znalezienie odpowiedniego miejsca na wymarzone wakacje bywa czasem trudne. Dlatego też stworzyliśmy dla Ciebie naszą specjalną kolekcję „wakacji na obcasach”.  Spośród  bogatej oferty wybierać możesz miejsca i hotele, które najbardziej spełnią Twoje oczekiwania.

Szukanie wymarzonych wakacji jest od dziś proste i przyjemne. Oferty podzielone zostały według 3 głównych kryteriów: co zamierzamy robić, dokąd zamierzamy pojechać oraz kiedy planujemy podróż.

  • Szukanie według tematu – szukanie według kategorii, określających główny sposób spędzenia wakacji. Poszukiwania dotyczyć będą kilku niezwykle ciekawych wariantów. Wyboru dokonamy w  zależności od tego jak zamierzamy spędzić nasz urlop i co na nim robić.
  • Szukanie według kraju – szukanie według destynacji jaką wybraliśmy sobie za cel naszej podróży. Wybierając konkretny kraj znajdziemy tam oprócz oferty także ważne informacje dotyczące danego państwa, dowiemy się co warto odwiedzić, co zjeść oraz kiedy tam najlepiej jechać.
  • Szukanie według terminu – pozwala na szukanie ofert w zależności od terminu planowanej podróży.

Aby ułatwić wyszukiwanie ofert przygotowaliśmy także opcję SZYBKIEJ WYSZUKIWARKI, gdzie po wybraniu odpowiednich kryteriów, otrzymać można  listę proponowanych ofert.

Mamy nadzieję, ze nasz nowy portal spełni oczekiwania naszych klientek i stanie się swoistego rodzaju „niezbędnikiem” w przygotowaniu do wymarzonych wakacji.

 

Sekrety po zmierzchu