Home > Jak zarezerwować

Jak zarezerwować

Dobrze wiemy, ze znalezienie odpowiedniego miejsca na wymarzone wakacje bywa czasem trudne. Dlatego też stworzyliśmy dla Ciebie naszą specjalną kolekcję „wakacji na obcasach”.  Spośród  bogatej oferty wybierać możesz miejsca i hotele, które najbardziej spełnią Twoje oczekiwania. Szukanie wymarzonych wakacji jest od dziś proste i przyjemne.

KROK 1

WYBÓR SPOSOBU WYSZUKIWANIA

 Oferty podzielone zostały według 3 głównych kryteriów: co zamierzamy robić, dokąd zamierzamy pojechać oraz kiedy planujemy podróż.

  • Szukanie według tematu – szukanie według kategorii, określających główny sposób spędzenia wakacji. Poszukiwania dotyczyć będą kilku niezwykle ciekawych wariantów. Wyboru dokonamy w  zależności od tego jak zamierzamy spędzić nasz urlop i co na nim robić.
  • Szukanie według kraju – szukanie według destynacji jaką wybraliśmy sobie za cel naszej podróży. Wybierając konkretny kraj znajdziemy tam oprócz oferty także ważne informacje dotyczące danego państwa, dowiemy się co warto odwiedzić, co zjeść oraz kiedy tam najlepiej jechać.
  • Szukanie według terminu – pozwala na szukanie ofert w zależności od terminu planowanej podróży.

Aby ułatwić wyszukiwanie ofert przygotowaliśmy także opcję SZYBKIEJ WYSZUKIWARKI, gdzie po wybraniu odpowiednich kryteriów, otrzymać można  listę proponowanych ofert.

Pamietaj o tym, że już na tym etapie możesz skontaktować się z nami : zadzwonić do naszego konsultanta lub wysłać formularz, w którym napiszesz nam o swoich preferencjach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie wspaniałą ofertę.

 KROK 2

WYBÓR OFERTY

Wystarczy teraz wybrać interesujący Cię hotel, zapoznać się z jego opisem oraz obejrzeć zdjęcia. Jeśli jest to dokładnie to czego szukasz, przejdź do kolejnego etapu – wybierz termin wakacji, miejsce wylotu, rodzaj pokoju oraz sposób wyżywienia. Jeśli wybrana przez Ciebie oferta jest dostępna przejdź do kolejnego kroku.

KROK 3

WYSŁANIE FORMULARZA ZE ZGŁOSZENIEM

Wysłanie tego formularza oznacza złożenie wstępnej rezerwacji, która nie wiąże się z żadnymi kosztami i zobowiązaniami. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu ostatecznego potwierdzenia rezerwacji.

W razie dodatkowych pytań będziemy kontaktować się w ciągu najbliższych godzin, dlatego prosimy, abyście byli dostępni pod podanym numerem telefonu.

 Mamy nadzieję, ze nasz nowy portal spełni oczekiwania naszych klientek i stanie się swoistego rodzaju „niezbędnikiem” w przygotowaniu do wymarzonych wakacji.

 MIŁEJ PODRÓŻY

Zespół Wakacji Na Obcasach