Home > Jak urządzić mieszkanie i nie zwariować?- czyli kobieta w wielkim domu
> Planowanie
> Wakacje marzeń
ZE WSZYSTKICH STRON
> Akademia

Jak urządzić mieszkanie i nie zwariować?- czyli kobieta w wielkim domu

Jak urządzić mieszkanie i nie zwariować? A przy tym mieć wnętrza zaaranżowane efektownie i w rozsądnej cenie? – to pytania tysięcy kobiet w Polsce,  bo zwykle to one zostają na placu boju z całym „painting i decorating”. Odpowiedź na to pytanie oraz wiele innych pomocnych i konkretnych rad udziela w swym poradniku  „Jak urządzić mieszkanie i nie zwariować? – czyli kobieta w wielkim domu” – Agnieszka Żukowska.

Autorka tej książki jest jedną z nas. Gdy zaczynała swoją przygodę z domem, dysponowała wiedzą architektoniczną i budowlaną, typową dla absolwentki filologii polskiej. Jednak dziś ma nad wieloma z nas pewną istotną przewagę – przeszła przez wszystkie etapy budowy i urządzania własnego domu i to z powodzeniem. Swoimi słowami powie nam:

- Jak dokonać odbioru technicznego.

- Jak dobrać podłogi, tapety, meble, oświetlenie.

- Jak wykrywać błędy i usterki wykonawców.

- Jak aranżować ciekawe wnętrza.

- A także… jak rozmawiać z fachowcami

Jeśli stoisz właśnie wobec takiego wyzwania, czujesz pewnie pobudzającą ekscytację i wolę działania, a jednocześnie trochę tremy, by czegoś nie zaniedbać, nie przeoczyć i później nie żałować. A może już od kilku miesięcy zajmujesz się tym zadaniem i powoli zaczyna ci brakować sił, zaczynasz się gubić w gąszczu fachowych słów, rzucanych przez wykonawców? To jest książka, którą koniecznie musisz  przeczytać.

Dzięki książce Agnieszki Żukowskiej sprawnie przejdziesz wszystkie etapy urządzania domu. Autorka doradzi także, jak pięknie i w akceptowalnej cenie urządzić się dziś w Polsce!

Gorąco polecamy!

Sekrety po zmierzchu