Home > Interhome domy i apartamenty na wakacje

Interhome domy i apartamenty na wakacje

 

Super miejsca na super wakacje. Sprawdź już teraz  wakacyjną ofertę domów i apartamentów Interhome położonych blisko plaży !!!!

Dzień spędzony nad morzem, z dala od codzienności. Łagodny szum morskich fal, ciepły piasek pod stopami, budowanie zamków z piasku i zbieranie muszli – oto sposób na wakacje dla dorosłych i dzieci.

Na najbardziej słoneczne godziny roku oferujemy domy i apartamenty położonetuż przy najpiękniejszych plażach w: Chorwacji, Hiszpanii, Wloszech, Francji, Portugalii.
W naszej ofercie wybrzeża i plaże okalające Morze Śródziemne, Atlantyk, Morze Północne i Bałtyk: costa Blanca, costa Daurada, costa brava, lazurowe Wybrzeże, Langwedocja, Normandia, Sardynia, Sycylia, Dalamcja.

Wszędzie tutaj czekają wakacyjne domy nad morzem, wille z basenem i widokiem na morze, wakacyjne mieszkania położone przy samej plaży. Idealne lokalizacje dla fanów zamków z piasku i spacerów po plaży, przesyconego solą powietrza i lekkiej plażowej literatury, szumu fal i barbecue, owoców morza i świeżych pomarańczy.

Jakkolwiek tylko wymarzysz sobie te wakacje  u nas znajdziesz dla siebie idealny dom !

Sycilijskie wesele