Home > Informacja prasowa_marzec 2011

Informacja prasowa_marzec 2011

Najmodniejszy portal turystyczny dla kobiet już w sieci

W marcu br rozpoczyna swoją działalność nowy portal turystyczny www.wakacjenaobcasach.pl. Portal skierowany jest  do kobiet, których pasją jest podróżowanie oraz poznawanie nowych krajów i przyjaciół.

Tworząc ten portal myślałyśmy  głównie o kobietach, takich jak my, które lubią zwiedzać świat, odkrywać nowe kultury i zwyczaje, uwielbiają spędzać czas na rozmowie i dzieleniu się swoimi wspomnieniami z podróży – mówi Anna Czerwińska, właścicielka firmy SowiloDuo i pomysłodawczyni portalu. Doskonale wiemy, że znalezienie odpowiedniego miejsca na wymarzone wakacje  bywa czasem trudne, dlatego też Internautki odwiedzające nasz  portal będą mogły wybierać miejsca i hotele, które najbardziej spełnią ich oczekiwania.

Ideą portalu jest przede wszystkim  pomoc  zapracowanym i zajętym codziennymi obowiązkami kobietom, w szybkim znalezieniu odpowiednio dopasowanej imprezy turystycznej oraz w przygotowaniu się do podróży. Ma  to  być swoistego rodzaju niezbędnik turystyczny dla aktywnych, lubiących wyzwania, szukających nowych ciekawych rozwiązań pań. W  Klubie e-podróżniczki znajdzie się natomiast wiele interesujących artykułów, wywiadów oraz porad specjalistów.

 KONTAKT

 

Biuro Prasowe

Tel. 22 240 15 45

e-mail: biuro@wakacjenaobcasach.pl

Afrykański sen