Home > Gerry Weber w Domu Mody Klif
> Planowanie
> Wakacje marzeń
> Ze wszystkich stron
AKADEMIA

Gerry Weber w Domu Mody Klif

Szyk i elegancja dla wszystkich kobiet.

Gerry Weber – światowej klasy marka odzieży damskiej, 19 kwietnia otworzy swój salon w Domu Mody Klif. Wielbiciele dobrego stylu znajdą go na pierwszym piętrze, pomiędzy butikiem iBlues i Deni Cler.

Dom Mody Klif to idealne miejsce dla cieszącego się światową renomą koncernu GerryOdzież damska Gerry Weber Weber Group. Nowootwarty salon firmowy, będzie drugą lokalizacją w Warszawie i trzynastą w kraju. Sklepy tej marki słyną z pełnej profesjonalizmu obsługi i rzetelności personelu. Już 19 kwietnia będzie można tego doświadczyć, wybierając się do nowego salonu marki w Domu Mody Klif.

Doskonale rozpoznawalna firma nieustannie się rozwija, dopasowując się do potrzeb swoich Klientek i proponując im wyjątkowe projekty. Jej misją jest tworzenie kolekcji, skrojonych na miarę potrzeb eleganckich kobiet, które swój profesjonalizm pragną wyrażać również za pomocą dopasowanych kreacji. W tym sezonie proponują ciekawe połączenia zieleni z czernią, kobaltem lub bielą. Prym wiodą szafirowe parki, kobaltowe marynarki, malinowe żakiety oraz eleganckie spodnie w kant. Wszystkie kolekcje Gerry Weber są zawsze zgodne z obowiązującymi trendami i w niezwykły sposób łączą modę, styl życia oraz doświadczenie.

To, co wyróżnia markę i sprawia, że jej oferta cieszy się szczególną popularnością, to szeroki wybór rozmiarów, aż do nr 48 oraz możliwość skomponowania odpowiedniego stroju ze wszystkich dostępnych elementów. Dzięki temu, Gerry Weber jest jedną z najlepiej wiodących na rynku marek kolekcji typu mix-and-match.

Dom Mody Klif zaprasza 19 kwietnia na oficjalne otwarcie nowego salonu marki Gerry Weber.

 

 

 

Afrykański sen