Home > Fotografia – najpiękniejsza pamiątka z wakacji
> Planowanie
> Wakacje marzeń
ZE WSZYSTKICH STRON
> Akademia

Fotografia – najpiękniejsza pamiątka z wakacji

Zrobienie oryginalnych fotografii, które oddadzą klimat wakacyjnych podróży bywa prawdziwym wyzwaniem. Aby nauczyć się, jak tworzyć zdjęcia przyciągające uwagę i zachwycające naszych znajomych, wystarczy jeden dzień w Akademii Nikona, która w tym roku – przed sezonem urlopowym – zaprasza na kurs Moje wakacje w obiektywie.

 Wakacje to długo wyczekiwany czas, który starannie planujemy wiele miesięcy wcześniej, dlatego warto, by wykonane w trakcie urlopu zdjęcia pokazywały to, co chcemy z niego zapamiętać. Fotografowanie w interesującym miejscu, z ciekawym zabytkiem czy pięknym krajobrazem w tle to niemal obowiązek turysty. Jednak warunki zdjęciowe nie zawsze są idealne: czasem jest za ciemno lub słońce świeci prosto w obiektyw i później okazuje się, że zdjęcia nie przedstawiają tego, co zachowaliśmy we wspomnieniach.

 Kurs fotografii Akademii Nikona Moje wakacje w obiektywie pozwoli zdobyć umiejętności  radzenia sobie w typowych wakacyjnych sytuacjach. Uczestnicy znajdą tu  odpowiedzi na wiele z pozoru łatwych pytań np. jak fotografować w górach, a jak nad morzem? Jak robić zdjęcia na zorganizowanych wyjazdach, a jak na indywidualnych wycieczkach? Jak fotografować siebie i rodzinę? Jak radzić sobie z niepogodą? Ponadto prowadzący kurs – Paweł Duma – podpowie, czego potrzebuje fotoamator na wakacjach, jaki sprzęt jest najlepszy i które akcesoria są niezbędne, by urlop z aparatem był udany.

 Przed zajęciami polecane jest zapoznanie się z poradnikiem na temat fotografii wakacyjnej opracowanym przez portal edukacyjny Szeroki Kadr  – http://www.szerokikadr.pl/poradnik/artykul/fotografia_wakacyjna

 Ponadto wszyscy uczestnicy warsztatów Akademii Nikona organizowanych do końca lipca 2012 otrzymają wakacyjne zestawy prezentowe: podręcznik „Radość fotografowania”, torbę termiczną, a osoby zapisujące się na kursy manierkę podróżniczą i dodatkowo 100 złotych rabatu na każdy kurs.

 Więcej informacji na temat prowadzącego i kursu Moje wakacje w obiektywie:

http://www.akademianikona.pl/wykladowcy/2/pawel-duma/

http://www.akademianikona.pl/kursy/75/moje-wakacje-w-obiektywie/

 Akademia Nikona

Akademia Nikona to projekt edukacyjny stworzony przez firmę Nikon Polska, skierowany do amatorów zainteresowanych rozszerzaniem wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, a także do profesjonalistów chcących poznać zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów. Akademia posiada ofertę edukacyjną dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Akademia Nikona w ramach swojej działalności prowadzi kursy, warsztaty tematyczne i fotoekspedycje. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie www.akademianikona.pl.

POLECAMY !!!

 

Namiętność po zmierzchu