Home > Dla kogo manicure hybrydowy ?
> Planowanie
> Wakacje marzeń
> Ze wszystkich stron
AKADEMIA

Dla kogo manicure hybrydowy ?

Manicure hybrydowy idealny do pracy  i na wakacje!                                                         Z Ameryki przywędrowała do nas moda na manicure utrzymujący się na paznokciach nawet do 3 tygodni. I to pomimo intensywnej pracy! To świetne wyjście dla zabieganej Pań.  Paznokcie wyglądają zawsze świeżo przez cały wyjazd jak i w codzienny obowiązkach ! O trendach, plusach i minusach hybrydy opowiada nam, kosmetyczka Agnieszką Kalwajtys.

 

WNO :  Dla kogo zalecany jest manicure hybrydowy?

Agnieszka: To idealna alternatywa dla kobiet aktywnych, podróżujących, zapracowanych.Manicure hybrydowy - kolory To rozwiązanie dla takich pań, które czasem nie mają chwili na zajęcie się swoimi paznokciami. Jest to świetne wyjście, dla chcących mieć trwałe i naturalnie wyglądające paznokcie przez dłuższy okres.

WNO : Jakie są modne kolory na lato 2013?

Agnieszka: W tym roku dominują ciepłe odcienie czerwieni. Koralowe z nutą pomarańczowego. Modne są też pastele – pistacja, żółty ,błękit i pomarańczowy.

WNO : Wśród kobiet są też i takie, które nie mogą korzystać z promieni słonecznych, a też chcą ładnie wyglądać. Jakie kolory pasują do jasnej karnacji? Jaka jest Pani propozycja dla takich Pań?

Agnieszka : Wydaje mi się, że najlepiej będą pasowały mocne czerwienie w odcieniach malinowo-żurawinowym, fiolety, róże, ale wszystkie te kolory w zimnych odcieniach. Unikamy żółtego, zielonego, podkreślającego bladość. Na wybór koloru ma też wpływ długość, kształt paznokcia oraz palców, jak również preferencje samej klientki.

WNO : Czy jest różnica w trendach kolorystycznych w manicure zwykłym,a hybrydowym na lato 2013?

Agnieszka: Nie ma . W obu przypadkach kolory się powtarzają, zgodnie z trendami.

WNO : Jakie są wady, a jakie zalety manicure hybrydowego?

Agnieszka: Przede wszystkim zaletą tego rodzaju manicure jest to, że nie uczula i jestManicure Hybrydowy bardzo wytrzymały na wszelkie zarysowania. Oprócz tego zapewnia świeży i naturalny wygląd, na minimum 2 tygodnie. Dzięki tej formie wizyty u kosmetyczki są rzadsze.

            Główną wadą tego zabiegu jest to, że może go zdjąć jedynie profesjonalista. Oprócz tego, jeżeli jest często nakładany – może osłabić płytkę paznokcia.

WNO : Na co zwracać uwagę w salonach przy jego nakładaniu i zdejmowaniu?

Agnieszka: Nie można nakładać lakieru na rozdwajające się paznokcie i tłustą płytkę. Poza tym wcześniej musi być wykonany manicure. Należy też zwracać uwagę na równomierne rozprowadzanie kolejnych warstw lakieru tak, aby nie wychodzić poza płytkę paznokcia.

            W zdejmowaniu trzeba pamiętać o odpowiednim przygotowaniu – poprzez namoczenie paznokci w płynie zawierającym aceton. Nie można zdejmować lakieru, ścierając go na siłę. Trzeba też wiedzieć, że jeśli pojawia się jakikolwiek ból podczas usuwania lakieru hybrydowego, oznacza to nieprawidłowe zdjęcie i może dojść do uszkodzenia płytki.

 

Sekrety po zmierzchu