Home > Chiński rok węża
> Planowanie
> Wakacje marzeń
> Ze wszystkich stron
AKADEMIA

Chiński rok węża

 2013 to w kalendarzu Chińskim rok węża. Początek roku chińskiego jest ruchomy, ale najczęściej wypada w lutym, a za każdym razem odpowiada mu inny wschodni żywioł.

 

 

Na rok 2013 przypada żywioł wody i dlatego rok ten będziemy nazywać RokiemWodnegoWęża. Co to oznacza? Jak odczytać magiczne przepowiednie zaklęte w kalendarzu z Chin? Na te i inne pytania odpowiada wróżka Victoria.

 

Jak odnaleźć się w horoskopie chińskim?

Horoskop chiński dzieli się na 12 zwierząt -  szczur, bawół, tygrys, królik, koń, koza, małpa,kogut, pies, świnia, smok, wąż. Zwierzęta są podporządkowane pięciu żywiołom – drzewa, ziemi, metalu, ognia, wody. Aby poznać swój znak potrzebujemy wyłącznie pełnej daty urodzenia (dzień, miesiąc, rok).

Dobrze jest poznać w pełni swój znak zodiaku w tym celu warto jest wybrać się do astrologa, który odkryje przed nami wszelkie jego aspekty, powie co jest naszym żywiołem jaki mamy descendent.  

 

Skąd wziął się kalendarz Chiński?

Legenda głosi, że twórcę horoskopu chińskiego jest mityczna postać cesarza Huang di.

 Dla kogo będzie korzystny 2013 rok?

Będzie to rok ludzi pewnych siebie, silnych i zdecydowanych. Poza tym, jak wąż, będzie też przychylny dla ludzi podstępnych i wnikliwych. Ale nie tylko. Ci mniej odważni, dla których rok będzie dobry to ludzie z roku woła i zająca.

 

Kto powinien wykorzystać rok wodnego węża?

Przede wszystkim osoby, które dążą do umocnienia kariery. Ten rok jest świetny dla osób pracujących – ich wysiłek zostanie doceniona. Pogodzą oni pracę z życiem osobistym, a wolnym i posuwistym krokiem będą dążyć do umocnienia kariery i awansu, a zatem do podwyżki.

 

A ten kto urodził się w roku Węża?

Urodzeni w roku Węża, będą odnosić w życiu sukcesy dzięki własnym pomysłom i cierpliwości. Ludzie Węża są zdecydowani i potrafią sprytnie uporać się z każdymi trudnościami. W XX wieku Rok Węża wypadł w 1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989 oraz 2001 roku.

 

Jak rok węża wpływa na życie miłosne i towarzyskie?

Człowiek Węża w miłości będzie nieufny i nie będzie chciał się poświęcić dla innych. Węże będą natomiast lgnęły do towarzystwa.

 

Sycilijskie wesele