Home > Agencja Innovation PR wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

Agencja Innovation PR wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

 

Agencja Innovation PR wspiera Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

W ramach rozpoczętej współpracy InnovationPR poprowadzi dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce wirtualne biuro prasowe. Agencja będzie aktywnie wspierać działania komunikacje związane z realizacją cyklicznych akcji oraz celów statutowych organizacji.

 

 

Misją Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce jest niesienie pomocy dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą. W Rodzinach SOS opuszczone dzieci odnajdują na nowo miłość, bezpieczeństwo i sprzyjające warunki do rozwoju.

 

 

Agencja InnovationPR ceni i chce promować organizacje pożytku publicznego, które w szczególny sposób dbają o los dzieci. Stąd inicjatywa, aby prowadząc biuro prasowe dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce na bieżąco informować media o istotnych kampaniach i wydarzeniach, do których mogą przyłączyć się ludzie o wielkich sercach i firmy zaangażowane społecznie.

 

 

 

***

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi oraz działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie, z powodzeniem realizujemy swoją misję w Polsce już od prawie 28 lat. Pod opieką Stowarzyszenia znajduje się obecnie ponad 1250 dzieci.

InnovationPR to agencja public relations oferująca kompleksowe usługi z zakresu komunikacji i skutecznych działań employer branding..

 

Latający dywan